دولت63درصدی

بزرگترین وبلاگ خبری تحلیلی سیاسی ایران

خبر خیلی جدید از مشایی

رئیس دفتر رئیس جمهور با اعلام اینکه "امروز نام ایران در دنیا معادل علی(ع) است و بدون "ایران" اسلام گم می‌شود"، گفت: «ماموریت انسان بر روی زمین این است که جانشین خدا باشد، به جای خدا تصمیم بگیرد و به جای خدا اراده کند.»
اسفندیار رحیم مشایی در همایش تجلیل از خبرنگاران حوزه زنان و خانواده که صبح دوشنبه در سالن همایشهای صدا و سیما برگزار شد با بیان اینکه "خدا ظرفیت خدا شدن را در انسان قرار داده" گفت: «انسان قرار است که خدا باشد و در جای خدا بنشیند.»
اثرگذاری انسان در دنیا به معنای نزدیکی به خداست 
وی با بیان این‌که اولیای الهی فرصت می یافتند که به خدا هر چه نزدیکتر شوند اضافه کرد که اثرگذاری انسان در دنیا نزدیکی به خداست. 
رئیس دفتر رئیس جمهور معتقد است؛ ابلاغ وظیفه پیامبران است و اولین خبرنگاران پیامبران بودند چرا که نبی یعنی خبردار و تا کسی خبر نداشته باشد خبرنگار هم نمی‌شود. گر چه اسم خبرنگار ناظر بر ثبت خبر بوده ولی مقصود از خبرنگاری ابلاغ و انتشار خبر است. 
مشایی با بیان اینکه میزان خبرداری باید با میزان ارسال و ابلاغ خبر متناسب باشد تصریح کرد که میزان خبرداری پیامبران هم با هم یکسان نبود چون ماموریتهای متفاوتی داشتند.
وی گفت: «دعوای امروز دنیا بر سر مسیر است. به این معنا که دعوا بر سر قبله و بر سر مدینه فاضله و مقصد است. دعوای مقصد بدیهی و گریزناپذیر است چرا که دعوای مسیر آن را الزامی می‌کند.»
حوزه رسانه خط مقدم دعوا با استکبار جهانی است
به گزارش مهر مشایی عنوان کرد که تقابل ما بر سر سرزمین نیست بلکه دعوای ما با استکبار جهانی است. خط مقدم دعوا حوزه رسانه است . جنس خبر در جهان بینی توحیدی، جهان بینی شیعی و همان مکتب ایران است. 
وی خبرنگاران را هم‌ردیف پیامبران قرار داد و تصریح کرد، اگر کسی بگوید خبرنگاری می‌تواند تا جایی ارتقاء پیدا کند که آن را از جنس کسوت انبیا بدانیم سخن گزافی نیست. چرا که انبیا خبر را از منبع اصلی یعنی خدا گرفته اند و خبرنگار خبرش را از منابع دیگر، یعنی فقط سطح و کیفیت خبر تفاوت می‌کند.
بدون "ایران" اسلام گم می‌شود 
رییس دفتر احمدی نژاد در  ادامه اظهاراتش گفت: «امروز نام ایران در دنیا معادل علی(ع) است نه اموی و عباسی چرا که آنها پایه گذار انحراف در اسلام هستند. اگر بخواهیم حقیقت اسلام را به دنیا عرضه کنیم باید پرچم ایران را بالا ببریم.»
وی ایران را داعیه دار اندیشه ناب اسلام دانست و تاکید کرد که کشورها از ایران می‌ترسند چرا که حقیقت اسلام اینجاست و محفل نشینی با شیطان صفتان را برنمی‌تابد. 
مشایی معتقد است که ایران ظلم بر هیچ جای جهان را برنمی‌تابد و بدون نام ایران اسلام گم می‌شود. بعد از پیامبر فرقی نمی‌کند که کدام سمت رفته باشیم اسلام منهای اهل بیت اسلام نیست پرچم ایران پرچم عدالت علی است و پرچم عشق و غیرت دینی است(فرارو)
+ نوشته شده در  ساعت   توسط وبلاگ  |